top of page

Luvi Yayınları

İade Politikası

Baskı hatası ya da sipariş ettiğiniz kitaptan farklı bir ürün elinize ulaşmışsa kargoyu teslim aldığınız tarihi takip eden yedi (7) iş günü içerisinde bildirip bize ulaştırabilirsiniz.İadenizi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz.

 

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi dışında başka bir kargo şirketi ile ürün iadesi yapılması halinde kargo ücreti gönderen tarafından karşılanacak, gönderen tarafından kargo ücreti karşılanmadığı ve ürün iadesi karşı ödemeli yapıldığı takdirde

 

Luvi Yayınevi kargo ücretini ürünün iade bedelinden kesme hakkına sahip olacaktır.Kargonuzu gönderdikten sonra, gerekli olması halinde, gönderi kodunu paylaşmanız istenebilir. Lütfen kargo gönderi numarasını saklayınız.

 

Eğer ürünün faturası bir kurum adına düzenlenmiş ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, Ürün Birim Fiyatı + KDV şeklinde kesilmiş bir İADE FATURASI’nın ürün ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 

İadeniz elimize ulaştıktan sonra:

 

Size bir bilgi e-postası gönderilecek ve iadeniz onaylandığında, ürün bedeli yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza iade edilir. Bu süre iade ettiğiniz ürünün tarafımızdan teslim alınmasıyla başlar. (385 Sayılı Vergi Usül Kanunu Genel Tebliği uyarınca zorunludur.) İadenizin ekstrenize yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, size gönderdiğimiz bilgi e-postasının içinde yer alan İade İşlem Numarasıyla bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

ÜRÜN DEĞİŞTİRME KOŞULLARI

 

Luvi Yayınevinden aldığınız kitapların baskı hatası ya da yayınevimizden kaynaklanan başka bir hatasının olması halinde alıcının istemesi halinde aynı ürünle ya da Luvi Yayınevine ait olan başka bir kitapla fiyat farkı gözetilerek değiştirilebilir.

bottom of page